Results list of series 4 year 16

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 5 8 5 33
1. Lukáš Chvátal 3 4 0 4 5 7 5 28
2. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 3 3 4 1 7 5 27
3. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 1 5 6
4.–5. Marek Pavlů SOU, Litovel 5 5
4.–5. Ľuboš Rabčan G M. Hattalu, Trstená 1 2 0 0 2 5
6. Jan Perný G, Nová Paka 0 1 2 1 0 4
7. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 2 2

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 5 8 5 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 4 4 3 5 5 8 5 34
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 4 5 8 2 23
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 1 3 1 2 5 16
4. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 3 8 2 13
5. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 3 4 5 12
6. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 1 3 1 2 4 11
7. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 8 8
8.–9. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 2 0 3 2 7
8.–9. Jan Skalický G J. Heyrovského, Praha 0 2 5 7
10.–11. Pavel Hála G, Český Krumlov 3 2 1 6
10.–11. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 3 0 2 6
12. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 5 5
13.–14. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 2 2 4
13.–14. Martin Rybář G, Blansko 1 3 4
15.–18. Kateřina Balcarová G Dobruška 0 3 0 3
15.–18. Petr Dostál G, Žamberk 2 1 0 3
15.–18. Tomáš Gavenčiak G M. Koperníka, Bílovec 3 3
15.–18. Pavlína Karníková G Dobruška 0 0 3 3
19.–20. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 1 1 2
19.–20. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 1 0 0 1 2
21.–23. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 1 1
21.–23. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 0 1 1
21.–23. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 1 1
24.–25. Michal Havel SPŠ, Hronov 0 0 0 0 0
24.–25. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 0 0

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 5 8 5 33
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 2 3 4 5 5 19
2.–3. Petr Houštěk G, Pelhřimov 2 3 3 1 3 12
2.–3. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 2 0 4 6 12
4. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 3 0 2 2 9
5. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 2 3 1 0 1 7
6. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 3 0 5
7. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 0 1 0 3 4
8.–10. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 3 0 3
8.–10. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 3 3
8.–10. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 1 2 3
11. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 0 1 1
12. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 5 8 5 33
1. Jenda Valášek G, Broumov 2 2 7 11
2. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 1 2 7
3.–4. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 1 2 6
3.–4. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 1 2 6
5. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 1 4 5
6. Daniela Svobodová 3 1 4
7.–8. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3
7.–8. Tereza Klimošová G, Lanškroun 2 1 3
9. Petra Malá G, Moravský Krumlov 1 0 1
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz