Results list of series 3 year 17

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 3 6 5 8 5 34
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 3 4 2 4 0 7 1 21
3. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 3 3 3 4 1 5 19
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 3 4 3 4 0 2 16
5. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 3 3 2 2 0 2 12
6. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 3 3 6
7. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 2 0 3 0 5
8. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 3 3
9. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 2 0 2
10. Milan Kříž Arcibiskupské G, Praha 1 1
11.–12. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 0 0
11.–12. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 0 0

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 3 2 3 5 1 1 4 19
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 1 0 2 0 9 15
3. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 2 0 3 1 0 7 13
4. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 3 1 5 1 12
5. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 2 3 1 2 11
6. Martin Takáč G, Nové Zámky 3 5 2 10
7. Josef Kvasničák G, Trutnov 1 2 2 0 3 8
8. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 1 2 1 7
9.–11. Radek Beneš SPŠ, Hronov 3 3 6
9.–11. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 3 0 3 6
9.–11. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 5 6
12. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 4
13.–17. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 0 3
13.–17. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 3 0 3
13.–17. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 1 2 3
13.–17. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 3 0 3
13.–17. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 3 0 3
18. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 0 0

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 3 3 3 0 7 16
2.–3. Martin Konečný G, Boskovice 3 0 3 1 0 6 13
2.–3. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 0 2 5 13
4. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 3 1 0 7 12
5.–8. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 3 5 11
5.–8. Lukáš Severa G, Benešov 3 0 8 11
5.–8. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 3 0 3 0 5 11
5.–8. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2 7 11
9.–11. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 3 0 1 0 6 10
9.–11. Petra Malá G, Moravský Krumlov 3 2 5 10
9.–11. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 3 5 2 10
12. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 7 9
13. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 6 8
14.–15. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 3 4 7
14.–15. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 3 3 1 7
16.–17. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3 0 0 6
16.–17. Jenda Valášek G, Broumov 2 2 2 6
18. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 2 3 5
19. Jiří Šperka G, Blansko 3 1 0 4
20.–22. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 3 3
20.–22. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 3 0 3
20.–22. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3
23. Martin Slezák G, Vlašim 1 0 1
24. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 0 0 0 0

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 5 5 8 5 33
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 4 3 1 2 13
2. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 0 9 11
3.–4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 6 7
3.–4. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 6 7
5. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 3
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz