Results list of series 1 year 18

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 5 32
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 2 3 4 3 4 9 5 30
2. Ivan Dimitrov 2 3 2 4 4 8 5 28
3. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 4 3 4 3 0 8 22
4. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 2 3 4 3 2 5 19
5.–7. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 2 3 2 3 2 2 14
5.–7. Petr Houštěk G, Pelhřimov 2 3 4 0 5 14
5.–7. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 4 3 4 3 14
8. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 2 3 1 3 4 13
9.–11. Kateřina Fišerová Lepařovo G, Jičín 1 3 4 4 12
9.–11. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 3 4 5 12
9.–11. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 1 3 4 4 12
12.–13. Petr Kubala SPŠ Frýdek Místek 1 3 0 7 11
12.–13. Petr Morávek G Dašická, Pardubice 3 4 4 11
14. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 1 3 4 1 1 10
15. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 3 2 2 2 9
16.–18. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 1 3 2 1 1 8
16.–18. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 1 3 2 2 8
16.–18. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 2 3 1 0 0 2 8
19.–20. Zdeněk Lochman SPŠ, Hronov 1 1 1 1 3 7
19.–20. Petr Novotný SPŠ, Hronov 0 3 1 3 7
21.–22. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 1 1 0 5
21.–22. Tomáš Mihalík G, Sokolov 1 3 1 0 0 5
23. Kateřina Žabková G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 0 3 1 4
24. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 0 0 3 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 5 32
1.–2. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 2 3 4 4 1 9 5 28
1.–2. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 2 3 4 2 4 8 5 28
3. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 1 3 4 3 1 6 4 22
4. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 2 3 4 1 4 7 21
5. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 4 2 5 4 20
6.–7. Petra Malá G, Moravský Krumlov 3 4 3 0 6 2 18
6.–7. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 1 3 4 3 7 18
8. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 3 3 1 5 17
9. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 2 3 3 4 15
10. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 2 3 4 3 1 1 14
11.–15. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 3 4 1 0 5 13
11.–15. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 1 3 2 0 1 6 13
11.–15. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 2 3 4 2 1 1 13
11.–15. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 2 2 4 0 5 13
11.–15. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 2 3 3 5 13
16.–19. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 4 3 3 1 1 12
16.–19. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 4 5 12
16.–19. Martina Miková G, Olomouc-Hejčín 2 3 1 2 1 3 12
16.–19. Jenda Valášek G, Broumov 3 3 6 12
20.–24. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 1 3 4 3 11
20.–24. Martin Konečný G, Boskovice 1 3 4 0 0 3 11
20.–24. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 3 3 0 3 11
20.–24. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 6 11
20.–24. Tomáš Šťastný G D. Tatarku, Poprad 1 3 1 2 1 2 1 11
25.–26. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 2 1 0 6 10
25.–26. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 6 10
27.–28. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 1 3 4 1 0 9
27.–28. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 1 3 2 3 9
29.–31. Jaroslav Hančl G M. Koperníka, Bílovec 4 1 3 8
29.–31. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 2 1 2 2 1 8
29.–31. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 1 2 8
32.–33. Martin Hrdlička G V. Hlavatého, Louny 1 3 3 7
32.–33. Jana Pokorná SPŠ, Hronov 1 3 3 7
34.–35. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 1 3 1 0 1 6
34.–35. Michal Seidel SPŠ, Hronov 3 3 6
36.–39. Pavel Burda G, Křenová, Brno 0 3 2 5
36.–39. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 2 3 0 5
36.–39. Milan Klicpera G, Čelákovice 1 1 1 2 5
36.–39. Radek Papoušek G, Lesní čtvrť, Zlín 1 3 1 5
40.–41. Radka Bystřická G, Hodonín 1 3 4
40.–41. Jan Matoušek G, Kolín 1 3 0 4
42.–43. František Matyska SPŠ, Hronov 1 1 1 0 3
42.–43. Darja Suchá G nám. E. Beneše, Kladno 3 3
44.–45. Martin Bernátek SŠ a., m. a p., Opavská, Krnov 1 1 2
44.–45. Ondřej Lébl G, Nymburk 1 1 2

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 5 32
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 1 3 3 4 3 9 5 28
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3 4 3 6 5 24
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 2 3 4 3 4 4 20
4. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 1 3 4 2 2 4 16
5. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 1 3 4 1 5 14
6. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 1 3 1 3 0 5 13
7.–8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 2 5 12
7.–8. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 1 3 1 0 1 6 12
9. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 3 4 11
10. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 2 3 1 0 4 10
11. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 1 3 3 2 9
12.–15. Kristýna Krejčová G Tišnov 2 0 2 4 8
12.–15. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 0 0 3 5 8
12.–15. Vlastimil Peksa G Christiana Dopplera, Praha 3 3 2 0 8
12.–15. Jiří Špale G a SOŠE, Sedlčany 3 1 4 8
16. Beáta Garšicová G, Vídeňská, Brno 1 0 6 7
17.–18. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 1 1 1 3 6
17.–18. Petr Šácha G, Tachov 3 0 0 3 6
19.–21. Peter Berta G Veľké Kapušany 2 2 4
19.–21. Petr Dvořák G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 1 3 4
19.–21. Miloslava Kučeríková G, Kukučínova, Poprad 1 3 0 4
22. Petra Votavová G, Cheb 1 0 1 0 0 1 3
23.–24. Tomáš Ehrlich G L. Jaroše, Holešov 2 2
23.–24. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 1 0 1 2
25.–27. Martin Berka G, Moravská Třebová 0 0 0 0
25.–27. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 0 0 0
25.–27. Jana Susová G a SOŠE, Sedlčany 0 0 0

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 4 4 8 5 32
1.–2. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 1 4 4 14
1.–2. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 1 0 4 5 14
3. Tereza Fantová G, Benešov 1 3 2 1 0 6 13
4. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 1 3 2 3 3 12
5.–6. Lenka Sabová G Javorová, S. Nová Ves 3 1 2 3 9
5.–6. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 2 3 1 3 0 9
7. Josef Müller G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 3 1 2 0 7
8.–9. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 1 2 0 0 0 2 5
8.–9. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 0 1 1 3 5
10.–11. Petr Hons G Volgogradská 6a, Ostrava 1 0 1 0 0 2 4
10.–11. Zdeněk Vais G, Boskovice 1 0 2 1 0 4
12. Jan Macháček G, Jeseník 1 0 1 1 0 3
13.–18. Jan Červenka G Volgogradská 6a, Ostrava 1 1 0 0 2
13.–18. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 0 0 0 1 0 1 0 2
13.–18. Zuzana Jungrová G, Blovice 0 0 1 0 1 0 2
13.–18. Michaela Kubinová G Volgogradská 6a, Ostrava 1 1 0 2
13.–18. Jan Navrátil SPŠ, Hronov 0 1 1 2
13.–18. Aleš Růžička G P. de Coubertina, Tábor 1 0 1 2
19. Barbora Henzlová G Matyáše Lercha, Brno 1 1
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz