Results list of series 5 year 19

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Marek Pechal G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 5 5 3 7 7 35
2.–3. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 2 3 3 14
2.–3. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 3 3 0 1 2 5 14
4. Lukáš Stříteský Masarykovo G, Vsetín 4 0 3 7
5. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3 6
6. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 4

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 4 2 3 7 6 25
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 3 5 4 3 2 3 22
3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 3 0 3 3 3 3 18
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 3 3 0 4 3 4 17
5. Marek Kaleta G, Brno-Řečkovice 3 4 6 13
6. Pavol Pšeno G Ružomberok 2 4 2 4 12
7. Jan Jelínek G Opatov, Praha 1 3 3 2 2 11
8. Jakub Vodňanský G, Broumov 3 2 2 3 10
9. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 7
10. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 2 3 5
11.–12. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 2 2 4
11.–12. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 4 4

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 3 3 5 3 4 5 5 28
2. Marek Nečada G, Jihlava 4 3 4 6 17
3. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 2 3 0 2 3 3 13
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 3 0 2 4 12
5. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 3 3 0 2 3 11
6.–7. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 2 3 0 2 3 10
6.–7. František Přibyl G, Milevsko 1 2 0 1 2 3 1 10
8.–9. Vladimír Boža G D. Tatarku, Poprad 2 3 0 2 2 9
8.–9. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 2 3 2 2 9
10. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7
11. Jiří Sedlák G, Boskovice 2 4 6
12. Zdeněk Vais G, Boskovice 5 5
13. Matěj Bitnar SPŠ, Hronov 0 3 3

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 4 2 1 2 3 2 14
2. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 3 10
3. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 8
4. Alžběta Černeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 0 3 7
5.–6. Jan Šedek SPŠ, Hronov 3 1 4
5.–6. Richard Urban 1 2 1 4
7. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 3 3
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz