Results list of series 1 year 24

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1.–2. Jan Brandejs G Christiana Dopplera, Praha 4 3 3 5 2 17
1.–2. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 2 2 5 4 4 17
3. Dominika Kalasová G, Boskovice 3 1 4 2 10
4. Jan Sopoušek G, Brno-Řečkovice 2 1 2 3 1 9
5. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 3 4 8
6.–7. Samuel Havadej G J. A. Raymana, Prešov 2 1 4 7
6.–7. Tomáš Pikálek G, Boskovice 2 1 2 1 1 7
8. Vojtěch Havlíček G Christiana Dopplera, Praha 2 4 6
9.–10. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 2 3 5
9.–10. Jakub Kocák G L. Svobodu, Humenné 4 1 5
11. Tomáš Havelka G Neumannova, Žďár n. S. 3 1 4

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 5 1 3 5 4 3 7 28
2. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 6 3 2 4 5 2 2 24
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 3 4 1 3 5 0 16
4. Jakub Maksymov G a SOŠ, Jaroměř 1 1 5 5 12
5. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 4 3 2 2 11
6.–7. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 3 2 3 2 10
6.–7. Gabija Maršalkaite Vilniaus jezuitu gimnazija 4 1 2 3 10
8. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 4 9
9. Bedřich Said G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 1 1 7
10.–12. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 2 1 3 6
10.–12. Ondřej Míl Jiráskovo G, Náchod 2 4 6
10.–12. Kristína Nešporová G, Boskovice 3 0 3 6
13. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 3 1 4
14.–15. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 1
14.–15. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 3 1 1 2 5 8 4 24
2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 4 1 1 4 5 15
3. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 3 1 4 3 13
4.–5. Tomáš Axman G, Boskovice 2 3 2 4 1 12
4.–5. Lubomír Grund G, Zábřeh 4 1 3 4 12
6.–7. Jiří Juřena G, Uherské Hradiště 3 3 5 11
6.–7. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 4 1 5 1 0 11
8.–10. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 4 1 5 10
8.–10. Martin Gajdošík G, Uherské Hradiště 3 2 5 10
8.–10. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 5 3 2 10
11. Vladimír Macko G Ľ. Štúra, Zvolen 2 4 2 8
12. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 5 7
13. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 3
14.–16. Vojtěch Erbrt G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 2
14.–16. Klára Kymlová G a SOŠE, Sedlčany 2 2
14.–16. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Tomáš Kořínek G, Žamberk 2 2 0 4 8
2. Jan Palounek G Christiana Dopplera, Praha 2 4 6
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz