Results list of series 6 year 26

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 4 1 4 5 10 3 31
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 3 4 4 4 6 5 28
3. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 3 3 4 2 8 22
4. Michal Červeňák G Púchov 2 3 2 2 1 4 2 16
5. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 1 3 3 7
6. Filip Šmejkal 2 1 0 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 4 4 2 1 1 6 2 22
2. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 3 2 1 4 6 20
3. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 3 1 4 6 18
4. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2 2 1 1 4 5 17
5. Lucie Valentová G, Boskovice 1 2 1 5 9
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 3 3 8
7. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2 1 5
8. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 4

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 6 4 0 4 5 8 2 33
2. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 6 4 2 3 3 22
3. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 6 4 1 1 2 18
4. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 6 3 1 5 17
5. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 2 4 8 14
6. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 0 2 2 3 2 11
7. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 6 10
8.–11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 8
8.–11. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4 8
8.–11. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 4 8
8.–11. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 8
12. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 4 6

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 4 1 2 1 2 6 2 22
2. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 1 2 6 1 21
3.–5. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 1 1 6 10
3.–5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 1 1 10
3.–5. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 4 10
6. František Zajíc G, Nymburk 4 4 1 9
7. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 8
8. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 4 6
9. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 4 0 4
10. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz