Results list of series 3 year 27

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 5 3 5 3 8 6 34
2. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 1 5 2 1 3 2 7 23
3. Marek Martaus G Veľká okružná, Žilina 1 2 3 1 5 5 3 20
4. Lýdia Janitorová G Šrobárova, Košice 1 2 1 5 1 7 2 19
5. Zuzana Vlasáková G Rumburk 2 2 2 6
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 5 5
7. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 5 5 5 6 9 6 40
2.–3. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 2 2 5 5 4 7 5 30
2.–3. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 2 0 4 2 5 4 7 6 30
4. Jakub Sláma G Opatov, Praha 1 2 3 4 1 6 8 2 27
5. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 2 1 2 1 2 3 7 3 21
6. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 2 1 5 5 3 20
7.–9. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 1 1 4 7 17
7.–9. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 1 4 4 6 17
7.–9. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 2 1 4 6 17
10. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 3 1 2 7 13
11.–13. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 1 2 2 1 5 11
11.–13. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 2 3 1 3 11
11.–13. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 4 2 5 11
14.–15. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 3 4 1 10
14.–15. Michaela Horňáková CSS Snina 1 2 3 1 1 2 10
16.–18. Brigita Holendová G A. Kmeťa, B. Štiavnica 1 1 0 1 6 9
16.–18. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 1 2 1 1 4 9
16.–18. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 1 1 1 0 2 3 1 9
19. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 3 1 4 8
20. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 0 1 1 5 7
21.–23. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 6 6
21.–23. Petr Smísitel G, Bučovice 2 2 1 1 6
21.–23. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 2 4 6
24. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2 1 5
25.–27. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 2 2 4
25.–27. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 2 1 1 4
25.–27. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 4 4
28. Michal Matyska Jiráskovo G, Náchod 2 2
29.–30. Pavel Pich Jiráskovo G, Náchod 1 1
29.–30. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 0 1 1
31. Milena Vaňková Jiráskovo G, Náchod 0 0

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Petr Hrubý G, Polička 4 4 2 1 0 5 8 5 29
2. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 2 2 0 1 8 6 27
3. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 4 2 2 1 4 6 3 26
4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 4 2 2 1 2 6 5 24
5.–6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 2 1 5 4 20
5.–6. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 4 2 2 1 2 5 20
7. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 1 1 1 1 6 1 19
8. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 4 2 2 1 1 2 5 17
9.–10. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 2 4 4 1 4 15
9.–10. Pavel Souček G, Nymburk 4 4 4 3 15
11. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 1 1 6 12
12.–13. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 4 4 2 10
12.–13. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 1 1 4 10
14. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 4 0 0 1 2 9
15. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2 4 8
16.–17. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 1 2 7
16.–17. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 0 4 1 1 1 7
18. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 5 0 5
19.–21. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 2 1 1 4
19.–21. Adam Greš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
19.–21. Vojtěch Lukeš G Luďka Pika, Plzeň 4 4
22.–23. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 0 2
22.–23. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 2 0 2
24.–25. Huy Do Duc Masarykovo G, Plzeň 1 1
24.–25. Alena Žižková G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 4 4 3 1 6 4 30
2. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 2 1 5 4 7 2 29
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 2 1 4 7 2 28
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 2 3 3 4 4 3 2 25
5.–6. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 2 3 1 7 21
5.–6. František Zajíc G, Nymburk 4 4 2 5 6 21
7.–8. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 4 1 1 1 7 2 20
7.–8. Přemysl Šťastný G, Žamberk 2 4 2 2 1 1 7 1 20
9. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 3 1 1 1 4 2 18
10. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 4 4 1 8 17
11. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 2 1 1 4 16
12. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 2 3 2 15
13.–14. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 2 4 3 0 2 3 14
13.–14. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 1 4 1 14
15. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 4 1 1 1 1 5 13
16. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 2 2 2 1 4 11
17. Jozef Burkuš G Rožňava 2 2 1 0 2 3 10
18. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 1 0 1 3 9
19.–20. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 4 3 7
19.–20. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 2 1 7
21.–23. Martin Barnovský G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 2 2
21.–23. Patrik Prokop G dr. A. Hrdličky, Humpolec 0 0 0 1 0 0 1 2
21.–23. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 2 2
24.–28. Branislav Belko G Milana Rúfusa 1 1
24.–28. Matěj Coufal G, Havlíčkův Brod 1 1
24.–28. Petr Jakubčík PORG, Praha 1 1
24.–28. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 1 1
24.–28. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 1
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz