Results list of series 3 year 29

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Petr Hrubý G, Polička 2 2 3 4 3 4 8 6 32
2. Lukáš Supik G, Třinec 2 2 3 4 3 8 6 28
3. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 1 2 1 2 3 5 7 5 26
4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 2 2 3 2 3 7 4 25
5.–6. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 1 3 2 3 3 4 5 23
5.–6. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 1 2 4 3 8 3 23
7. Andrea Tóthova G Jura Hronca, Bratislava 1 2 0 3 4 7 3 20
8. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 2 1 8 3 16
9. Patrik Procházka G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 3 2 5 2 15
10. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 1 5 8
11. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 0 3 7
12.–14. Muhammad Arifur Rahman Bogra Cant. Pub. S. and C., BD 2 2 4
12.–14. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 3 4
12.–14. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2 4
15. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 1 3
16. Štěpán Malec SPŠ a VOŠ Kladno 1 1 2

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1.–2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 2 1 4 4 4 8 6 31
1.–2. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 2 2 3 3 4 4 7 6 31
3. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 2 3 4 4 3 8 3 28
4. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 2 2 2 1 3 4 7 6 27
5.–6. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 2 2 3 3 5 3 8 26
5.–6. Štěpán Stenchlák G, Třinec 2 2 3 3 3 2 8 3 26
7. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 2 2 3 1 3 2 8 3 24
8.–9. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 2 1 1 2 2 2 8 5 23
8.–9. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 2 1 1 3 4 7 5 23
10. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 3 3 8 4 22
11.–12. Marek Raja G, Nymburk 2 1 1 1 1 4 6 2 18
11.–12. Matěj Vitouch G, Křenová, Brno 2 2 1 1 3 6 3 18
13. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 2 3 7 3 17
14.–15. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 3 7 4 16
14.–15. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 2 2 0 1 8 3 16
16. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 2 0 2 6 3 15
17.–19. Branislav Belko G Milana Rúfusa 2 1 1 0 1 1 6 2 14
17.–19. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 1 1 1 2 1 4 2 14
17.–19. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 1 1 1 8 3 14
20. Jonáš Fuksa PORG, Praha 2 2 3 3 10
21. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 2 5 7
22.–23. Pavol Hepner G V. Nedožerského, SR 1 1 1 3 6
22.–23. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 0 2 3 1 6
24.–25. Jan Douša PORG, Praha 1 2 3
24.–25. František Zach G, Litomyšl 1 1 1 3
26.–28. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 2 2
26.–28. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 2 2
26.–28. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 2 2

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 3 4 3 4 8 6 36
2. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 3 4 3 1 6 5 30
3. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 4 4 3 2 2 3 8 3 29
4. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 1 4 3 7 5 28
5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 4 0 4 3 3 6 3 27
6. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 4 2 0 2 2 7 4 25
7.–8. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 2 4 0 2 1 3 7 4 23
7.–8. David Němec G, Tanvald 4 4 0 3 8 4 23
9.–10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 2 1 3 1 1 8 3 21
9.–10. Dominik Starý G, Benešov 4 4 3 4 6 21
11. Mikuláš Mikula G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 7 2 17
12.–13. Tomáš Faikl G Dašická, Pardubice 4 3 4 4 1 16
12.–13. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 4 4 8 16
14.–15. Martin Crhán G, Studentská, Havířov 2 4 0 1 0 1 2 4 14
14.–15. Marek Kadlečík G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 6 2 14
16.–18. Ondřej Hajnyš G, Dvůr Králové n. L. 4 4 1 4 13
16.–18. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 1 4 2 4 13
16.–18. Hurum Maksora Tohfa RUMC, Dhaka, Bangladesh 4 2 0 0 2 1 2 2 13
19. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 4 1 6 11
20.–21. Lukáš Hrubčík G, Nymburk 4 4 0 8
20.–21. Hao Luan SAIE, Shenzhen, China 4 3 0 1 0 8
22.–23. Martin Hejl SPŠ a VOŠ, Písek 4 3 7
22.–23. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 4 3 7
24.–25. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 4 2 6
24.–25. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 4 2 6
26.–27. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 4
26.–27. Vlastimil Horálek G Dašická, Pardubice 4 4
28. Veronika Sedláková G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3
29. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 2 2

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 4 0 4 3 4 8 5 32
2. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 2 3 4 8 3 27
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 4 4 1 1 3 3 8 2 26
4. Vojtěch Laitl G, Ostrov 4 4 2 1 1 2 8 22
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 2 4 3 4 3 4 1 21
6. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 2 4 3 3 7 19
7. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 2 4 1 0 1 6 4 18
8. Jakub Smolka Slezské G, Opava 4 3 0 2 7 1 17
9. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 4 4 6 2 16
10. Klára Grohmannová G, Olomouc-Hejčín 2 2 2 6 12
11. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 4 2 3 0 1 1 11
12. Pavel Junker G F. Živného, Bohumín 4 3 2 9
13.–14. Andrea Bínová G, Česká Lípa 2 2 4 8
13.–14. Ondřej Bursa G, Brno-Řečkovice 2 4 2 8
15.–16. Kristián Matuštík G, Benešov 1 6 7
15.–16. Martin Vavřík G, Šumperk 2 4 1 7
17.–18. Vratislav Blažek G, Benešov 6 6
17.–18. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 4 6
19.–21. Kateřina Bartošová SPŠ Ostrov n. Ohří 2 2
19.–21. Michal Džubera Matiční G, Ostrava 2 2
19.–21. David Otta G Christiana Dopplera, Praha 2 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz