Results list of series 3 year 31

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 8 12 10 57
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 3 3 3 7 8 7 11 7 49
2. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 3 2 5 8 6 11 3 38
3. Viktor Rosman G, Pelhřimov 1 3 2 8 3 7 12 36
4. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 1 3 3 5 1 7 10 30
5. David Němec G, Tanvald 3 2 3 4 5 12 29
6. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 1 0 1 1 3 10 16
7. Dominik Starý G, Benešov 3 1 3 7
8.–10. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 5
8.–10. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 2 3 5
8.–10. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 3 2 0 5
11.–12. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 4
11.–12. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 1 4
13. Adéla Hanková První české G, Karlovy Vary 3 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 8 12 10 57
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 3 3 6 8 8 12 9 52
2. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 3 2 6 7 8 12 7 48
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 3 2 1 6 7 8 9 8 44
4. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 2 7 8 4 8 6 41
5. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 4 3 3 8 5 12 3 38
6. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 3 2 6 8 6 12 37
7. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 1 3 0 6 4 5 12 2 33
8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 3 3 3 4 5 11 29
9. Tomáš Drobil G, Dačice 4 3 8 8 2 25
10. Samuel Amrich G Poštová, Košice 3 2 1 3 9 4 22
11. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 1 9 4 17
12.–14. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 3 1 1 3 8 16
12.–14. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 1 1 1 1 1 3 6 2 16
12.–14. Jaromír Sladkovský PORG, Praha 3 1 4 8 16
15. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 3 3 7 13
16. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 3 2 6 1 12
17. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 5 11
18. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 1 4
19.–20. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 3 3
19.–20. Mária Polačková G Veľká okružná, Žilina 3 3

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 8 12 10 63
1. Martin Schmied G, Jihlava 6 4 3 4 8 5 6 8 44
2. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 3 4 8 12 39
3.–4. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 6 6 2 7 8 8 37
3.–4. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 1 3 1 5 10 5 37
5.–6. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 6 6 2 8 12 2 36
5.–6. Martin Vavřík G, Šumperk 4 6 0 6 8 12 36
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 6 4 4 4 11 5 34
8.–9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 6 4 1 3 1 6 21
8.–9. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 6 4 6 5 21
10. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 0 2 5 1 5 7 20
11. Aneta Vacková Jiráskovo G, Náchod 6 6 5 17
12. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 2 0 5 4 13
13.–14. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 6 2 1 3 12
13.–14. Lukáš Hronek G, Písek 6 6 12
15. Adam Grunt G, Trutnov 6 5 11
16. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 2 4 6

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 8 12 10 63
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 7 4 4 8 12 8 55
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 5 2 6 12 6 43
3.–4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 0 4 1 4 10 31
3.–4. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 6 4 3 2 5 11 31
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 1 7 10 30
6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 4 3 12 3 28
7. Hana Slámová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 5 10 25
8. Michaela Valkova G Česká, Bratislava 6 0 4 10
9.–10. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 6
9.–10. Karolína Letochová G, Šternberk 2 4 6
11. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 2 0 0 1 3
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz