Results list of series 5 year 31

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 8 9 12 10 57
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 3 3 6 6 8 9 11 8 54
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 4 6 7 10 6 13 49
3. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 3 3 5 7 7 9 0 34
4. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 4 1 8 9 4 30
5. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 3 3 2 7 15
6. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 3 3 9
7. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 2 2

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 7 8 9 12 10 57
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 3 2 6 7 8 7 12 4 49
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 3 3 2 6 8 9 7 8 46
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 3 3 1 7 8 7 7 1 37
4. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 3 3 5 1 9 8 4 36
5. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 3 4 6 7 7 7 1 35
6. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 3 3 5 7 8 8 34
7. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 3 2 1 7 8 9 30
8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 3 3 2 7 10 25
9. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 5 7 3 9 24
10. Tomáš Drobil G, Dačice 3 3 7 7 3 23
11. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 3 4 6 7 0 1 21
12. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 3 2 5 8 2 20
13. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 2 3 1 0 5 6 17
14. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 2 3 7 12
15. Petr Zahradník G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 2 8 10
16. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 3 3 6
17. Jakub Růžička G, Nymburk 5 5
18. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 2 2

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 8 9 12 10 63
1. Martin Vavřík G, Šumperk 6 6 5 7 8 9 12 53
2. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 6 6 2 5 8 9 8 44
3. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 1 5 6 6 7 4 41
4. Martin Schmied G, Jihlava 6 6 0 5 7 6 1 1 32
5. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 1 6 7 5 31
6. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 6 4 7 7 30
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 4 2 4 5 11 26
8. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 4 6 1 4 7 22
9. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 6 6 2 2 3 19
10. Milan Tichavský Slezské G, Opava 6 2 3 6 17
11. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 6 7 13
12. Lukáš Hronek G, Písek 6 6 12
13. Matěj Holubička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 6 3 11
14. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 0 3 7

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 7 8 9 12 10 63
1. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 6 0 6 8 10 8 44
2. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 1 7 5 10 7 42
3. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 6 6 1 7 5 8 6 39
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 2 7 2 7 6 36
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 6 6 1 3 6 8 30
6. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 4 6 4 4 4 22
7. Adam Húšťava European School Luxembourg II 6 4 1 8 1 20
8. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 6 4 10
9.–10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 6
9.–10. Karolína Letochová G, Šternberk 6 6
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz