Results list of series 6 year 31

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 9 12 10 58
1. Šimon Pajger G Veľká okružná, Žilina 1 3 6 7 5 11 11 44
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 3 5 8 8 27
3. Dominik Starý G, Benešov 1 3 5 7 16
4. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 1 2 9 12
5. Tomáš Červeň G V. P. Tótha, Martin 1 1

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 7 8 9 12 10 58
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 3 6 7 8 8 14 12 62
2. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 1 2 4 8 6 4 10 9 44
3. Jindřich Jelínek G, Olomouc-Hejčín 1 3 6 7 8 4 12 41
4. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 3 3 6 7 8 2 8 37
5. Tomáš Drobil G, Dačice 3 3 3 7 5 1 8 3 33
6. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 1 2 5 7 7 10 32
7.–8. Marek Jankola G M. Hattalu, Trstená 1 2 3 7 7 2 9 31
7.–8. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 1 2 3 7 7 11 31
9.–10. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 1 1 4 6 7 10 29
9.–10. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 1 3 3 7 6 9 29
11. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 1 3 4 7 8 23
12. Vojtěch Klimeš G, Třeboň 3 2 8 7 20
13. Matej Moško G Grösslingova, Bratislava 1 3 2 7 4 17
14. Marie Grunová G, Moravský Krumlov 1 9 10
15.–16. Marko Bermell Slovanské G, Olomouc 1 2 1 5 9
15.–16. Filip Koňařík G F. Palackého, Val. Mez. 2 7 9
17. Kristýna Kamenářová G, nám. TGM, Zlín 4 4
18. Bibiána Hroncová G Poštová, Košice 1 1

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 9 12 10 64
1. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 2 6 5 7 8 4 7 6 45
2. Martin Schmied G, Jihlava 2 6 6 6 7 2 6 9 44
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 4 7 7 7 6 37
4. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 2 6 6 8 7 3 32
5.–6. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 8 12 20
5.–6. Martin Vavřík G, Šumperk 2 4 6 8 20
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 2 4 2 4 1 6 19
8.–9. Jonáš Havelka G Jírovcova, České Budějovice 6 4 4 14
8.–9. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 2 6 1 5 14
10. Milan Tichavský Slezské G, Opava 6 6 12
11. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 11
12. Lukáš Hronek G, Písek 6 3 9
13.–14. Adam Grunt G, Trutnov 2 6 8
13.–14. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 4 1 3 8

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 7 8 9 12 10 64
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 2 8 8 5 12 4 51
2. Martina Daňková Klasické a španělské G, Brno 2 6 3 7 5 10 4 37
3. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 6 4 6 8 8 32
4. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 3 6 2 1 9 31
5. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 2 6 3 7 1 7 1 27
6. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 6 6 4 8 24
7.–10. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 5 10 15
7.–10. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 2 2 11 15
7.–10. Adam Húšťava European School Luxembourg II 2 4 9 15
7.–10. Šárka Štěpánková G J. Ressela, Chrudim 2 4 9 15
11. Karolína Letochová G, Šternberk 2 2 2 8 14
12. Karolína Červeňáková Evanjelické G JAK, Košice 2 4 6
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz