Results list of series 5 year 32

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 9 9 12 10 60
1.–2. Michal Jůza G, Benešov 3 6 0 2 7 0 18
1.–2. Kristián Matuštík G, Benešov 3 6 9 18
3. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 3 6 1 3 13
4. Tereza Prokopová G Jura Hronca, Bratislava 3 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 6 8 9 9 12 10 60
1.–2. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 8 5 4 3 10 4 40
1.–2. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 3 3 2 4 9 7 5 7 40
3. David Kománek G, Špitálská, Praha 3 3 6 5 9 6 6 0 38
4.–6. Jakub Jobus G Jura Hronca, Bratislava 3 3 6 2 7 4 7 5 37
4.–6. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 6 5 4 4 10 2 37
4.–6. Martin Schmied G, Jihlava 3 3 6 3 5 2 5 10 37
7. Samuel Jankových G Hubeného, Bratislava 2 2 6 3 6 3 1 23
8.–9. Jakub Strnad Klvaňovo G Kyjov 3 3 6 2 4 3 21
8.–9. Jana Večerková G, Šumperk 3 3 6 5 4 21
10. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 3 2 6 2 4 17
11. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 3 8 5 16
12. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 3 3 2 3 11
13. Veronika Hendrychová G, Turnov 2 1 3 4 10
14. Lukáš Hronek G, Písek 9 9
15. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 1 2 1 2 6
16.–17. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 0 0
16.–17. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 0 0

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 9 9 12 10 66
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 6 6 6 6 5 9 9 47
2. Adam Mendl G P. de Coubertina, Tábor 6 8 4 9 6 4 37
3. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 6 6 2 4 4 3 10 35
4. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 6 6 2 9 7 30
5.–6. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 2 6 6 1 5 6 2 28
5.–6. Duong Phan Cumberland Valley HS, USA 4 6 6 9 3 28
7. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 3 21
8. Jan Vavřín PORG, Praha 6 6 6 0 2 0 20
9. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 6 6 7 19
10. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 6 6 6 18
11. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 1 2 2 4 15
12. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 6 6 1 1 14
13. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 6 0 1 3 10
14. Kristýna Chlupáčová G J. Ressela, Chrudim 2 4 1 7
15. Jan Klivan G, Dačice 4 2 6
16. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 0 1 1 1 1 4

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 6 8 9 9 12 10 66
1. Eva Feldbabelová Katolické gymnázium Třebíč 6 6 8 8 4 5 1 8 46
2. Adam Krška G, Mikulov 6 6 2 9 1 9 33
3. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 6 6 6 8 26
4. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 4 6 6 1 4 21
5. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 6 6 6 18
6. Aleš Opl Gymnázium Praha 3 6 6 12
7. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 5 2 9
8.–9. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 1 1 6 8
8.–9. Adam Húšťava European School Luxembourg II 2 6 8
10. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 2 1 1 1 5
11. Adam Korbel G, Strakonice 2 1 3
12.–13. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 2 0 0 2
12.–13. Tomáš Nevrlka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz