Result list of year 33

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 100 360
1. Jaroslav Herman G Brno, tř. Kpt. Jaroše 50 55 59 57 45 51 88 88 317
2. Martin Schmied G, Jihlava 47 44 57 36 42 53 86 78 279
3. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 51 43 52 30 23 31 80 64 230
4. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 33 40 24 28 21 78 51 182
5. Mohamed Ahmed Elsayed STEM High School, Egypt 25 22 18 25 16 39 29 106
6. Martin Ormoš G J. A. Raymana, Prešov 17 20 17 14 13 5 47 24 86
7. Mostafa Ahmed STEM High School, Egypt 19 22 18 17 36 21 76
8. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 37 10 6 13 85 18 66
9.–10. Jan Benda G, Litoměřická, Praha 21 23 8 12 96 18 64
9.–10. Tomasz Twardoch XIII LO w Szczecinie, Poland 33 31 64 18 64
11. Veronika Hendrychová G, Turnov 17 20 14 12 68 18 63
12. Mohamed Ayman STEM High School, Egypt 18 17 14 12 30 17 61
13. Matěj Holubička Zemědělská akademie a Gymnázium 9 16 7 15 5 4 56 16 56
14. Jan Stoklasa Mendelovo G, Opava 14 18 7 3 5 69 13 47
15. Jaroslav Scheinpflug G Jírovcova, České Budějovice 45 94 13 45
16.–17. Samuel Krempaský G L. Svobodu, Humenné 11 11 18 56 11 40
16.–17. Martin Vavřík G, Šumperk 40 105 11 40
18. Ondrej Tomášik G J. G. Tajovského 11 25 3 93 11 39
19. Adam Grunt G, Trutnov 16 9 13 103 11 38
20. Peter Ehab STEM High School, Egypt 14 16 4 29 9 34
21. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 33 55 9 33
22. Jan Divila G, Lesní čtvrť, Zlín 32 53 9 32
23.–24. David Kománek G, Špitálská, Praha 29 91 8 29
23.–24. Tereza Němcová G a SOŠ, Jaroměř 16 9 4 41 8 29
25. Jan Piroutek G, Špitálská, Praha 26 70 7 26
26. Jindřich Maňas G J. Pivečky, Slavičín 20 80 6 20
27. Mohamed Tarek Abdelmohsen Heggi STEM High School, Egypt 17 28 5 17
28. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 13 39 4 13
29. Štefan Evin G, Bardejov 8 4 55 3 12
30. Mostafa Khalil STEM High School, Egypt 10 25 3 10
31.–33. Hiep Le HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni. 9 69 3 9
31.–33. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 9 28 3 9
31.–33. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 3 6 69 3 9
34. Kornel Howil XIII LO w Szczecinie, Poland 6 100 2 6
35.–36. Aleksander Lenart AGH U of Technology, Poland 3 100 1 3
35.–36. Šimon Prudil Jiráskovo G, Náchod 3 100 1 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 60 60 60 60 60 60 100 100 360
1. Robert Gemrot G Komenského, Havířov 51 58 64 58 48 62 95 95 341
2. Vojtěch Kuchař Wichterlovo G, Ostrava 48 52 45 51 42 46 80 79 284
3. Patrik Kašpárek Katolické gymnázium Třebíč 46 31 44 30 41 42 76 65 234
4. Jakub Kliment G Tajovského, B. Bystrica 31 51 53 28 27 38 83 63 228
5. Marek Milička G dr. K. Polesného., Znojmo 45 44 38 38 43 72 58 208
6. Soňa Husáková G, Českolipská, Praha 44 39 25 31 25 16 66 50 180
7. Martin Opat G Ľudovíta Štúra, Trenčín 25 33 36 25 26 23 74 47 168
8. Jozef Csipes G Grösslingová, Bratislava 51 44 61 92 43 156
9. Martina Daňková Gymnázium Brno-Bystrc 38 27 31 28 17 11 69 42 152
10. Dominik Farhan G Mikulášské n. 23, Plzeň 24 26 32 25 5 27 67 39 139
11. Mona Alizadeh St Paul’s GS 27 36 33 42 60 38 138
12.–13. Lubor Čech G Brno, tř. Kpt. Jaroše 41 41 24 21 1 61 36 128
12.–13. Tomáš Tuleja G L. Svobodu, Humenné 12 24 29 11 14 38 84 36 128
14. Josef Trojan G Botičská, Praha 21 7 14 18 8 32 63 28 100
15. Matěj Dvořák G Jana Keplera, Praha 15 26 25 20 10 68 27 96
16. Karolína Letochová G, Šternberk 26 32 28 6 67 26 92
17. Ondřej Sladký G Mikulášské n. 23, Plzeň 30 36 24 64 25 90
18. Marco Souza de Joode G Nad Štolou, Praha 27 12 13 27 57 22 79
19. Aneta Pjatkanová G, Kralupy 22 20 13 10 11 57 21 76
20. Jan Červeňan G J. Pivečky, Slavičín 30 10 12 16 84 19 68
21. Jan Klivan G, Dačice 26 17 10 62 15 53
22. Dávid Benko G L. Svobodu, Humenné 22 30 72 14 52
23. Alexandra Mészárošová G Andreja Vrábla, Levice 23 19 6 40 13 48
24. Zsolt Beke G H. Selyeho Komárno 2 8 13 6 13 2 59 12 44
25. Riley Lofgren Lambert High School, USA 10 21 10 79 11 41
26. Anna Marie Ortová G Jana Nerudy, Praha 31 8 54 11 39
27. Matej Michalko G Andreja Vrábla, Levice 12 9 4 9 42 9 34
28. Zuzana Horváthová G Andreja Vrábla, Levice 13 20 45 9 33
29. Adrián Šegeda G Grösslingová, Bratislava 27 77 8 27
30.–32. Matyáš Háze Jiráskovo G, Náchod 9 15 45 7 24
30.–32. Maroš Mešter G Poštová, Košice 24 65 7 24
30.–32. Petr Skupien Mendelovo G, Opava 19 5 73 7 24
33.–34. Marek Broul G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 9 9 4 50 6 22
33.–34. Martin Bucko G Grösslingová, Bratislava 22 63 6 22
35.–36. Viktor Fukala G Jana Keplera, Praha 21 100 6 21
35.–36. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 9 12 95 6 21
37. Ondřej Chlubna G Orlová 20 57 6 20
38. Jaroslav Grulich Jiráskovo G, Náchod 10 9 46 5 19
39. Michal Žáček G, Lovosice 5 13 51 5 18
40. Marek Čermák Jiráskovo G, Náchod 5 3 9 41 5 17
41.–42. Daniel Fousek G, Špitálská, Praha 16 62 4 16
41.–42. Jaroslava Ježková Jiráskovo G, Náchod 16 59 4 16
43.–45. Lívia Čerešňová ŠpMNDaG, Bratislava 8 6 47 4 14
43.–45. Tomáš Jánský G V. Hlavatého, Louny 7 4 3 21 4 14
43.–45. Petr Šolc Jiráskovo G, Náchod 9 5 35 4 14
46.–47. Daniel Perout G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 100 4 13
46.–47. Daniel Theis G, Cheb 13 52 4 13
48. Antonia Hekster Jakarta Intercultural 12 43 3 12
49.–50. Martin Felkl Jiráskovo G, Náchod 4 7 34 3 11
49.–50. Ondřej Hejna Jiráskovo G, Náchod 6 5 44 3 11
51. Tomáš Foral G P. de Coubertina, Tábor 3 7 45 3 10
52.–53. Laura Hanousková G J. Wolkera, Prostějov 7 2 21 3 9
52.–53. Václav Sedlák S/PŠ Jedovnice 3 3 3 100 3 9
54.–55. Ondřej Galuščák G, Nymburk 8 42 2 8
54.–55. Jakub Krátký S/PŠ Jedovnice 4 4 42 2 8
56.–58. Brian Chu AWS, USA 6 100 2 6
56.–58. Daniel Ježek Jiráskovo G, Náchod 6 100 2 6
56.–58. Martin Uždil Jiráskovo G, Náchod 6 46 2 6
59. Patrik Kočan G M. Hattalu, Trstená 4 31 1 4
60. Martin Polyácsko G Alejová, Košice 3 100 1 3
61. Daniel Kubrt Jiráskovo G, Náchod 2 20 1 2
62.–63. Log Franc Cumberland Valley HS, USA 1 33 0 1
62.–63. Veronika Staňková Jiráskovo G, Náchod 1 10 0 1

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 110 396
1. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 58 52 66 53 51 61 91 95 341
2. Jiří Kohl Biskupské G, Brno 49 52 49 53 40 35 85 77 278
3. Jáchym Mraček Akademické G, Praha 35 49 42 36 34 30 66 63 226
4. Hynek Jakeš Slovanské G, Olomouc 39 28 41 42 33 41 87 62 224
5. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 28 23 47 32 38 44 79 59 212
6. Adam Kozubek G a ZUŠ, Šlapanice 41 44 29 40 30 26 74 58 210
7. Adam Krška G, Mikulov 52 41 39 30 14 30 77 57 206
8. Vojtěch Smola G Komenského, Havířov 50 46 45 39 16 73 54 196
9. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 31 27 40 24 29 38 66 53 189
10. Marie Lausová G, Jihlava 31 35 29 35 30 21 54 50 181
11. Jan Pijáček Biskupské G, Brno 38 23 31 31 25 32 48 50 180
12. Jan Marjanko G J. Jungmanna, Litoměřice 40 38 30 27 23 13 55 48 171
13. Jakub Pelc G, Benešov 31 40 30 25 23 15 60 46 164
14. Ondřej Piroutek G, Českolipská, Praha 33 17 25 23 28 28 50 43 154
15. Václav Maštera G P. de Coubertina, Tábor 37 34 35 12 11 15 68 40 144
16.–17. Marek Brodský G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 31 31 22 24 7 6 53 34 121
16.–17. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 18 18 37 17 13 18 89 34 121
18. Adam Húšťava European School Luxembourg II 23 18 21 29 18 72 30 109
19. Eliška Durstová G, Dvůr Králové n. L. 30 13 16 14 18 17 73 30 108
20.–22. Antonín Kubík G, Roudnice nad Labem 20 31 10 20 6 9 53 27 96
20.–22. Aleš Manuel Papáček G, Třeboň 27 18 20 16 15 60 27 96
20.–22. Vojtěch Stránský G Brno, tř. Kpt. Jaroše 16 28 18 27 7 60 27 96
23. Ľuboš Bariak G Tajovského, B. Bystrica 8 20 14 19 19 13 33 26 93
24. Monika Janderová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 19 20 6 18 18 9 43 25 90
25. Ondřej Grohmann G, Olomouc-Hejčín 32 27 16 10 52 24 85
26. Tomáš Heger Jiráskovo G, Náchod 27 22 6 14 10 82 22 79
27. Paulína Dujavová G J. A. Raymana, Prešov 13 12 11 12 10 10 84 19 68
28. Wiktor Macura G J. Słowackiego, Český Těšín 12 18 3 12 18 4 71 19 67
29. Jakub Jedlička G Christiana Dopplera, Praha 19 24 14 61 16 57
30. Anežka Karamonová G B. Hrabala 17 22 16 69 15 55
31. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 26 23 48 14 49
32. Marie Poláková G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 19 7 10 42 13 47
33. Jakub Dubský G, Ostrov 8 17 6 4 6 2 36 12 43
34. Jan Hlavsa G J. Palacha, Mělník 14 25 67 11 39
35. Daniel Myšák Mendelovo G, Opava 20 17 33 10 37
36. Jan Ptáček G, Špitálská, Praha 12 12 12 100 10 36
37. Zuzana Lisztwanová G J. Słowackiego, Český Těšín 15 16 61 9 31
38. Oto Ulrich G, Uherské Hradiště 28 47 8 28
39. Jakub Ferenčík G Dašická, Pardubice 17 10 60 8 27
40. Tomáš Pecl VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 26 63 7 26
41. Karolína Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 19 6 89 7 25
42. Tomáš Zatloukal G, Boskovice 14 6 71 6 20
43.–44. Filip Brutovský G Alejová, Košice 15 83 4 15
43.–44. Adéla Kolembusová European School Luxembourg II 11 4 38 4 15
45.–46. Barbora Cabalková G, Žamberk 14 64 4 14
45.–46. Matěj Prokopič G Jana Keplera, Praha 14 64 4 14
47.–48. Jakub EL Mouhib Gymnázium Milady Horákové Praha 12 100 3 12
47.–48. Petr Šícho G Jana Keplera, Praha 12 100 3 12
49. Bianka Tomaščíková G Varšavská, Žilina 8 50 2 8
50. Lukáš Šrol G Hubeného, Bratislava 6 100 2 6
51. Eliška Šlégelová G T. G. Masaryka, Litvínov 3 9 1 3

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 6 % #
Student Pilný MFF UK 66 66 66 66 66 66 100 110 396
1. Tomáš Patsch Slovanské G, Olomouc 57 44 58 28 24 26 77 66 237
2. Pavel Provazník G Dašická, Pardubice 21 38 45 34 35 38 61 59 211
3. Martin Kysela G, Český Krumlov 33 31 36 26 17 22 61 46 165
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 43 38 14 20 13 17 85 40 145
5. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 35 32 30 22 21 60 39 140
6. Jonáš Dej Wichterlovo G, Ostrava 15 38 40 42 76 38 135
7. David Mendl G P. de Conbertina 24 21 21 20 15 17 73 33 118
8. Barbora Čemanová G, Park mládeže, Košice 37 22 19 30 65 30 108
9. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 32 36 15 15 55 27 98
10. Jan Cícha Gymnázium Brno-Bystrc 19 25 7 10 6 7 54 21 74
11. Sandeep Kandi IMSA, Aurora, USA 35 37 62 20 72
12. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 10 13 14 15 9 10 59 20 71
13. Dominik Blaha G, Uherské Hradiště 19 19 12 8 11 95 19 69
14. Otomar Miskolczi G J. Heyrovského, Praha 32 8 47 11 40
15. Dalibor Očenášek G Uničov 15 23 50 11 38
16. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 12 13 68 7 25
17.–18. Kristýna Jenčíková G nám. E. Beneše, Kladno 12 12 100 7 24
17.–18. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 24 40 7 24
19. Michael Křivan G V. Hlavatého, Louny 23 56 6 23
20.–22. Andrej Bružeňák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 12 100 5 18
20.–22. Vojtěch Pluskal G, Olomouc-Hejčín 8 10 75 5 18
20.–22. Matúš Púll G Christiana Dopplera, Praha 16 2 44 5 18
23. Anna Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 49 5 17
24.–25. Tadeáš Ďurčanský G, Nymburk 15 34 4 15
24.–25. Daniel Franc G, Roudnice nad Labem 15 48 4 15
26.–28. Adam J. Jerhot ZŠ Weberova, Praha 5 - Košíře 12 100 3 12
26.–28. Julie Křimská G Jana Keplera, Praha 12 100 3 12
26.–28. Matej Repa G Grösslingová, Bratislava 12 100 3 12
29. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 10 32 3 10
30. Aleš Chaloupka G J. Blahoslava, Ivančice 6 100 2 6
31. Michaela Jarošová G Nad Kavalírkou, Praha 3 30 1 3
32. Anna Hýžová Wichterlovo G, Ostrava 2 33 1 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz