Results list of series 4 year 35

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 5 7 9 11 12 10 60
1. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 3 3 5 7 4 14 12 48
2. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 3 3 5 7 8 11 37
3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 4 5 7 9 28
4. Jakub Maťa G J. Škody, Přerov 2 4 5 3 7 21
5. David Chudožilov Reálné G a ZŠ, Prostějov 4 5 9 0 18
6. Adam Krška G, Mikulov 4 4 9 17
7. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 2 1 1 11 15
8. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 2 4 5 11
9. Jakub Pelc G, Benešov 2 4 4 10
10. Martin Fedorko G J. A. Raymana, Prešov 2 5 7
11. Daniel Skýpala G, Olomouc-Hejčín 2 3 5
12.–13. Marie Jankolová G Botičská, Praha 2 2
12.–13. Michal Šrank Gymnázium Angely Merici 1 1 2
14. Lukáš Fidler Jiráskovo G, Náchod 1 1

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 5 7 9 11 12 10 60
1.–3. David Bálek G Legionářů, Příbram 2 4 5 7 9 10 37
1.–3. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 2 4 4 6 8 7 6 37
1.–3. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 4 5 6 9 10 37
4.–6. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 2 1 4 6 4 10 5 32
4.–6. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 2 2 8 9 8 32
4.–6. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 1 1 1 2 14 11 32
7. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 2 4 2 1 4 8 10 31
8. Petr Piňos Biskupské G, Brno 2 5 9 12 28
9. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 2 1 1 1 11 9 25
10. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 1 1 7 8 5 24
11. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 2 1 4 7 9 23
12. Lída Kačenková G, Budějovická, Praha 3 9 9 21
13. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 1 3 8 5 20
14. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 3 5 9 17
15. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 1 0 1 6 4 12
16. Martin Kysela G, Český Krumlov 2 3 5 10
17. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 1 1 1 5 8
18. Anna Vodáková G, Litovel 1 0 1 5 7
19.–20. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 3 1 5
19.–20. Jiří Polách G, Frýdlant nad Ostravicí 2 1 2 5
21.–22. Viliam Geffert G Poštová, Košice 3 3
21.–22. Tereza Hochmanová G Chotěboř 2 0 1 3
23. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 1 1

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 5 7 9 11 12 10 66
1. Jan Klír G B. Hrabala 8 6 5 7 9 12 12 10 69
2. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 4 6 5 2 9 13 10 49
3. Veronika Plevná G, Cheb 6 6 5 7 12 36
4.–5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 5 9 10 34
4.–5. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 4 4 2 1 6 8 9 34
6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 6 7 9 24
7. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 6 9 21
8. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 2 6 6 20
9. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 2 4 7 5 18
10. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 4 0 7 6 17
11. Radek Truhlář G, Cheb 6 2 2 6 16
12. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 7 8 15
13. Marek Pučejdl G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 9 13
14. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 2 1 6 9
15. Jan Zrůst G Botičská, Praha 6 2 8
16. Klára Plchová G, Boskovice 5 1 6
17. Michaela Radoměřská G, Voděradská, Praha 4 4
18.–19. Antonie Fejfarová G Botičská, Praha 2 2
18.–19. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 2 2

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 5 7 9 11 12 10 66
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 6 6 5 7 8 7 11 6 56
2. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 8 5 6 9 8 12 54
3. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 2 2 5 7 9 5 12 42
4. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 8 5 7 11 37
5. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 4 6 5 9 10 34
6. Pavla Šimová G, Šumperk 6 0 2 3 10 8 29
7. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 2 6 8 8 4 28
8.–10. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 2 2 1 4 7 10 26
8.–10. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 4 6 8 8 26
8.–10. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 4 8 5 9 26
11. Jan Theodor Hrdý BG B. Balbína, Hradec Králové 2 8 2 0 5 17
12. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 2 5 13
13. Petr Toman G, Velké Meziříčí 4 2 4 10
14. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 4 1 4 9
15.–16. Tomáš Bourek G J. Heyrovského, Praha 6 6
15.–16. Michal Sykáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 2 6
17. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 2 0 1 0 3
18.–19. Matěj Hušek G, Turnov 2 2
18.–19. Dominik Marton G Poštová, Košice 2 2
20. Vojtěch Trnka G J. Vrchlického, Klatovy 0 1 1
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Host MSMT_logotyp_text_cz

General partner

Partner

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz