Results list of series 5 year 35

Category 4th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Filip Vrťo G J. Škody, Přerov 3 4 2 1 2 7 13 32
2.–3. Jakub Mikeš G J. Škody, Přerov 4 4 6 7 4 25
2.–3. Aleš Opl G a Hudební škola, Praha 3 3 3 3 7 9 25
4. Marie Jankolová G Botičská, Praha 3 2 5
5.–6. Elena Chochoľaková G L. Svobodu, Humenné 4 4
5.–6. Jakub Pelc G, Benešov 4 4
7. Matěj Charousek G Na Vítězné pláni, Praha 3 3

Category 3th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 6 7 8 10 13 10 60
1. Ioana Milea CN Mihai Eminescu, Satu Mare, RO 3 4 5 5 6 7 9 39
2. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 5 2 2 7 12 34
3. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 3 3 6 1 1 5 10 29
4. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 4 6 6 7 26
5. Jiří Vestfál G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 4 6 12 23
6.–7. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 1 2 6 0 0 5 8 22
6.–7. Ladislav Vávra G, Rožnov pod Radhoštěm 2 3 1 0 6 10 22
8.–9. Tereza Blažková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 3 2 1 3 7 19
8.–9. Petr Piňos Biskupské G, Brno 4 2 2 11 19
10. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 3 2 0 2 4 14
11. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 3 10 13
12. Ivana Durkošová G, Dexnerova, Vranov n. Topľou 3 1 1 2 4 11
13. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 1 2 4 10
14. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 1 3 1 3 8
15. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 4 3 7
16. Alexander Stoyanov 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G" 1 3 2 0 6
17. Petr David Lanča G, Frýdlant nad Ostravicí 3 2 5

Category 2th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Jan Klír G B. Hrabala 8 8 6 7 5 6 9 7 56
2. Veronika Plevná G, Cheb 8 6 4 2 1 7 28
3. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 8 8 5 3 24
4. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 6 6 4 6 22
5. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 8 2 7 21
6. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 5 17
7. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 3 15
8.–9. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 2 6 4 12
8.–9. Radek Truhlář G, Cheb 6 6 12
10. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 6 3 9
11. Filip Rásó Súkromné Bilingválne G., Galanta 6 2 8
12. David Mendl G P. de Coubertina, Tábor 7 7
13.–15. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 6 6
13.–15. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 4 2 6
13.–15. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 4 2 6
16. Tereza Lichtenbergová G Botičská, Praha 0 0

Category 1th study year

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 6 7 8 10 13 10 66
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 10 6 6 4 11 43
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 6 7 3 8 36
3.–4. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 5 3 11 31
3.–4. Pavla Šimová G, Šumperk 0 8 3 4 3 13 31
5. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 6 2 20
6. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 6 8 2 2 18
7. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 6 4 16
8. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 6 2 1 15
9. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 12
10.–11. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 11
10.–11. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 2 6 3 11
12.–15. Adam Filip G, Česká Lípa 6 6
12.–15. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 2 4 6
12.–15. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
12.–15. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Partners

Host

Host MSMT_logotyp_text_cz

General partner

Partner

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz