Results list of series 1 year 36

Category of study year 4

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 6 8 8 9 13 10 60
1. Jakub Ježek G B. Němcové, HK 3 3 8 8 7 5 12 11 57
2.–3. Martin Švanda Arcibiskupské G, Praha 2 3 6 8 6 8 12 9 54
2.–3. Tereza Voltrová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 6 8 4 8 13 10 54
4. Jiří Vestfál G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 3 3 8 8 5 10 10 47
5. Tereza Hochmanová G Chotěboř 3 1 4 4 3 9 12 6 42
6. Jan Lepič G, Strakonice 3 3 6 8 8 10 3 41
7. David Bálek G Legionářů, Příbram 3 3 8 8 7 10 39
8.–11. Vladimíra Brabcová SPŠ Ostrov n. Ohří 3 2 8 8 7 8 36
8.–11. Jakub Hadač G V. Hlavatého, Louny 3 3 4 8 2 8 8 36
8.–11. Katarína Horská G Jana Keplera, Praha 3 1 3 4 5 10 10 36
8.–11. Rudolf Žižka G, Brno-Řečkovice 3 2 1 4 6 10 10 36
12.–13. Daniela Karpíšková Masarykovo G, Plzeň 3 2 4 4 3 8 9 2 35
12.–13. Lukáš Létal G J. Škody, Přerov 3 1 4 6 6 8 7 35
14. Pavel Horský G, Brno-Řečkovice 3 2 6 8 8 7 34
15. Adam Juttner G, Nový Jičín 3 1 3 3 1 3 9 8 31
16.–17. Maxim Arkhipov G, Voděradská, Praha 2 1 4 1 8 11 27
16.–17. Barbora Růžičková G, Moravská Třebová 3 3 3 8 10 27
18. Jakub Kopcil G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 6 8 6 25
19. Jakub Vyskočil G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 1 8 3 3 6 24
20.–21. Patrik Jendele SPŠ stavební Plzeň 3 1 8 11 23
20.–21. David Škrob SPŠ a VOŠT Brno 3 2 3 6 3 6 23
22.–23. Jakub Gerža G Dobruška 3 2 8 8 21
22.–23. Nikola Kadlečková G, nám. TGM, Zlín 3 6 2 6 4 21
24. Josef Lezna G dr. K. Polesného., Znojmo 3 3 6 8 20
25.–28. Jan Engler G, Hodonín 3 3 8 5 19
25.–28. Filip Liška 1. súkromné G v Bratislave 3 1 1 4 1 2 7 19
25.–28. Dzenan Midzic JU Gimnazija Bihać, BiH 3 1 8 7 19
25.–28. Eduard Mrug G Grösslingová, Bratislava 3 8 8 19
29. Radek Košinár G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 6 3 4 18
30.–32. Martin Hraba G, Benešov 3 3 6 3 15
30.–32. Juraj Pavolko G, P. Horova, Michalovce 3 1 3 8 15
30.–32. Emilija Zdravković Gimnazija Kruševac 3 3 6 3 0 15
33. Martin Bánský G Fr. Švantnera 3 1 3 7 14
34.–35. Dovletgeldi Merdanov 86th specialized school, TM 3 1 3 2 3 12
34.–35. Robin Řádek G Neumannova, Žďár n. S. 3 3 6 12
36. Jaromír Potůček G Jana Keplera, Praha 3 1 5 2 11
37. Vojtěch Marek Biskupské G, Brno 3 6 9
38. Michal Almáši G, Park mládeže, Košice 7 7
39. Natália Čigašová G Poštová, Košice 3 1 4
40.–42. Pragun Pudukoli NC for Excellence, India 3 3
40.–42. Vojtěch Štěpán G, Benešov 3 3
40.–42. Anna Vodáková G, Litovel 3 3
43. Tomaš Názler SPŠ a VOŠT Brno 2 2

Category of study year 3

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 3 3 6 8 8 9 13 10 60
1.–2. Adam Harmanský G Poštová, Košice 3 3 8 8 8 9 10 10 59
1.–2. Patrik Stercz G Poštová, Košice 3 3 6 8 8 8 12 11 59
3. Jakub Savula G Jírovcova, České Budějovice 3 2 8 8 7 8 12 10 58
4. Radovan Lev G F. Palackého, Val. Mez. 3 2 4 8 6 11 12 10 56
5.–6. Vladimíra Jiříčková G J. Vrchlického, Klatovy 3 2 8 8 7 8 9 10 55
5.–6. Matej Kundrík G Poštová, Košice 3 3 8 8 4 8 11 10 55
7. Jan Klír G B. Hrabala 3 3 8 8 8 4 9 10 53
8. Martin Mičuch G Šrobárova, Košice 3 2 8 8 5 7 6 10 49
9. Maroš Jankovič G V. Nedožerského, SR 3 3 7 8 4 6 7 8 46
10.–12. Veronika Bartáková Slovanské G, Olomouc 3 2 6 8 5 11 9 44
10.–12. Martin Marcinčák G Šrobárova, Košice 3 3 8 8 4 7 11 44
10.–12. Jana Mária Žeňuchová G, P. Horova, Michalovce 3 3 8 8 7 2 6 7 44
13. Lukáš Jarábek G Grösslingová, Bratislava 3 3 8 8 2 3 7 9 43
14.–15. Monika Drexlerová G, Rožnov pod Radhoštěm 3 1 4 8 4 5 11 6 42
14.–15. Michael Ruman G V. P. Tótha, Martin 3 3 8 8 3 8 9 42
16. Lukáš Linhart G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3 8 4 2 10 10 40
17. Jan Strnad G, Postupická, Praha 3 3 0 2 5 6 10 10 39
18. Daniel Čtvrtečka G Christiana Dopplera, Praha 3 3 8 8 7 9 38
19. Jiří Sýkora G, Trhové Sviny 3 2 4 8 4 7 9 37
20. Martin Kubánek G, Roudnice nad Labem 3 2 6 8 9 8 36
21.–22. Matej Bryja G D. Tatarku, Poprad 3 2 6 8 2 3 6 5 35
21.–22. Veronika Plevná G, Cheb 3 3 6 8 6 9 35
23. Tomáš Vysoký G Poštová, Košice 3 2 6 8 9 6 34
24.–25. Tadija Jelesijević Gimnazija Kruševac 3 3 8 3 7 8 32
24.–25. Ondřej Kadlec G, Moravský Krumlov 2 3 6 8 3 10 32
26. Kamila Cidlinská G Botičská, Praha 3 1 4 3 3 7 10 31
27. David Ševčík G, Uherské Hradiště 3 2 3 4 7 9 28
28.–29. Filip Hošek Masarykovo klasické G, Říčany 3 4 8 2 8 25
28.–29. Klaudia Sýkorová G Poštová, Košice 3 8 3 3 8 25
30.–31. Lachyn Hydyrova 86th specialized school, TM 3 1 1 3 3 2 5 6 24
30.–31. Timotej Vida G V. Nedožerského, SR 3 3 6 8 4 24
32.–33. Šimon Kala G, Roudnice nad Labem 3 3 1 8 8 23
32.–33. Iren Kishinevskaya Slovanské gymnázium Praha 5 - Ko 3 1 6 3 0 0 5 5 23
34.–35. Barbora Klusáková BG B. Balbína, Hradec Králové 3 3 8 8 22
34.–35. Ondřej Kopeček G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2 1 10 7 22
36. Cristina Mihaela Rău CNI Tudor Vianu, Romania 3 8 3 3 2 19
37.–39. Anežka Čechová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 6 2 7 18
37.–39. Anna Kopecká G a SOŠ, Jilemnice 3 1 6 3 5 18
37.–39. Jakub Svobodník G Volgogradská 6a, Ostrava 3 8 7 18
40.–43. Stanislav Barčák G Veľká okružná, Žilina 3 5 7 2 17
40.–43. Petr Dymanus G, Špitálská, Praha 3 1 4 1 2 6 17
40.–43. Richard Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 6 8 17
40.–43. Kateřina Šmídová Gymnázium Brno-Bystrc 3 4 1 7 2 17
44. Maxmilian Ladislav Skuda G, Boskovice 3 1 9 3 16
45.–46. Julie Křížková Wichterlovo G, Ostrava 3 1 6 5 15
45.–46. Vít Říha G Volgogradská 6a, Ostrava 3 2 3 3 4 15
47.–48. Lukáš Müller Podkrušnohorské G, Most 3 1 0 8 12
47.–48. Jan Zrůst G Botičská, Praha 7 5 12
49.–51. Šimon Kirňak G Poštová, Košice 3 8 11
49.–51. Pavol Alexander Komloš G Poštová, Košice 3 8 11
49.–51. Adam Kuny G Jura Hronca, Bratislava 3 2 6 11
52.–54. Kristýna Bělušová G J. Pivečky, Slavičín 3 7 10
52.–54. Tomáš Scholz G Chotěboř 3 3 4 10
52.–54. Jan Vojta G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 7 10
55.–57. Ramazan Amanzhol Nazarbayev Int. (KZ) 3 3 3 9
55.–57. Sára Herianová G a SOŠP, Čáslav 3 4 2 9
55.–57. Filip Rásó Leaf Academy 3 2 4 9
58.–60. Daniela Macková Katolícke gymnázium Š. Moysesa 0 2 0 3 3 8
58.–60. Julie Matulová G Dobruška 3 2 0 3 8
58.–60. Aneta Vašíčková G Dašická, Pardubice 8 8
61.–62. Emir Garajayev 86th specialized school, TM 3 3 6
61.–62. Klára Plchová G, Boskovice 3 3 6
63.–64. Nicolas Matej G J. Tajovského, B. Bystrica 3 2 5
63.–64. Matyáš Pokorný G Jana Nerudy, Praha 3 2 0 5
65. Soňa Hanáková G sv. Jána Pavla II., Poprad 3 0 3
66. Zuzana Kallová G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 0 2

Category of study year 2

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 6 8 8 9 13 10 66
1. Matouš Mišta G, Olomouc-Hejčín 4 6 7 8 8 7 13 11 64
2. David Něnička G, Rožnov pod Radhoštěm 6 6 8 4 7 6 9 10 56
3. Sabina Mihulová G, Nad Alejí, Praha 6 6 8 8 3 2 7 10 50
4.–9. Zuzana Grycová G Botičská, Praha 6 6 8 3 3 2 9 8 45
4.–9. Lujza Lea Lavriková G, P. Horova, Michalovce 6 6 8 8 4 7 6 45
4.–9. Tomáš Otrubčák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6 6 4 4 8 11 45
4.–9. Vladimír Slanina G Poštová, Košice 6 6 8 8 9 8 45
4.–9. Anna Škrdletová G, Lovosice 2 6 0 7 3 8 10 9 45
4.–9. Jakub Radim Zbončák G, Křenová, Brno 6 4 6 7 6 6 10 45
10. Linda Tománková G, Boskovice 6 4 8 4 2 4 8 8 44
11. Filip Cihlář G J. Š. Baara, Domažlice 6 4 6 5 1 5 6 10 43
12. Pavla Šimová G, Šumperk 6 6 6 4 0 11 9 42
13. Tomáš Kubrický G Poštová, Košice 6 6 8 8 13 41
14. Jakub Buzalka G, Považská Bystrica 6 4 8 7 3 6 6 40
15. Mária Mederlyová G Grösslingová, Bratislava 6 4 8 10 11 39
16. Petr Brettschneider G, Dukelská, Bruntál 6 2 6 3 3 6 6 5 37
17.–18. Matěj Pěnička G, Nad Alejí, Praha 6 6 8 5 10 35
17.–18. Hana Žitňanská Slovanské G, Olomouc 6 4 1 3 3 5 6 7 35
19. Lukáš Hrdý G, Lesní čtvrť, Zlín 6 4 6 3 2 10 2 33
20. Martin Zuzek G Dobruška 6 4 0 4 9 7 2 32
21. Matyáš Matta Masarykovo G, Plzeň 6 6 8 10 30
22.–23. Petra Ivanišová G, Ohradní, Praha-Michle 6 4 1 4 5 7 27
22.–23. Miroslav Pajger Bilingválne G, Sučany 6 6 7 8 27
24.–26. Lucia Kleščová G Poštová, Košice 6 4 8 8 26
24.–26. Petr Toman G, Velké Meziříčí 6 6 6 8 26
24.–26. Soňa Vasiľová G, Kukučínova, Poprad 6 6 6 8 26
27.–29. Michal Friml G Dobruška 6 6 3 10 25
27.–29. Martin Uhrin G Hubeného, Bratislava 6 6 5 8 25
27.–29. Ivan Žemlička G Ústavní, Praha 6 6 6 7 25
30. Radim Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 6 4 3 4 6 23
31.–32. Matyáš Beran G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 2 6 4 5 21
31.–32. Václav Verner PORG, Praha 6 6 3 6 21
33.–34. Tudor Popescu Inter. Computer HS, Bucharest,RO 6 6 8 20
33.–34. Eva Žilková G Fr. Švantnera 6 11 3 20
35. Klaudia Ľaľová G L. Svobodu, Humenné 6 8 5 19
36.–37. Gabriela Kotúčová G PdC, Piešťany 6 1 6 5 18
36.–37. Šimon Zemčák G Kežmarok 6 4 3 5 18
38. Šimon Borovský G Grösslingová, Bratislava 0 8 4 5 17
39. Adam Bretšnajder G Z. Wintra, Rakovník 6 4 6 16
40.–42. Tereza Kendrová Gymnázium Ladislava Novomeského 6 3 6 15
40.–42. Lenka Prokešová G, Třeboň 2 2 5 6 15
40.–42. Daniel Švec G a Obch. ak., Pelhřimov 2 4 3 6 15
43.–47. Tomáš Hořejší G V. Hlavatého, Louny 0 2 3 2 2 5 14
43.–47. Sebastian Jakub Machel G M. Štefánika N. Mesto n. V. 6 2 3 3 14
43.–47. Eduard Plic Masarykovo G, Plzeň 6 4 4 14
43.–47. Jozef Smolár G Antona Bernoláka, SK 6 8 14
43.–47. Kristóf Szőcs Gymnázium Zoltána Kodálya 6 0 0 3 0 2 3 14
48.–51. Jana Bartoňová G, Broumov 6 6 12
48.–51. Pavel Kučera G F. Palackého, Val. Mez. 6 2 1 3 12
48.–51. Michal Martínek G Ústavní, Praha 6 6 12
48.–51. Ondřej Sedláček Gymnázium Oty Pavla, Praha 6 6 12
52. Ondřej Hejsek G a SOŠ, Jilemnice 6 2 3 11
53.–55. Adam Filip G, Česká Lípa 6 4 10
53.–55. Ondřej Šmíd G, Strakonice 6 4 10
53.–55. Arsen Zhaxybekov G, Mostecká, Chomutov 6 2 0 1 1 10
56.–60. Terézia Dadajová Gymnázium Federica Garcíu Lorcu 6 3 9
56.–60. Zuzana Harbutová G Ľ. Štúra, Zvolen 6 3 9
56.–60. Petr Kozák G, Písek 0 2 5 2 9
56.–60. Veronika Pavlíková G, Křenová, Brno 6 3 9
56.–60. Mária Popovičová G, Park mládeže, Košice 9 9
61.–65. Katarína Gersová G Jura Hronca, Bratislava 6 2 8
61.–65. Matyáš Křivánek G, Děčín 0 2 1 3 2 8
61.–65. Tereza Lomecká G, U Libeňského zámku, Praha 4 4 8
61.–65. Natálie Machalová Gymnázium J. Blahoslava a SŠ ped 0 2 3 1 2 8
61.–65. Eliška Vokáčová G B. Hrabala 6 2 8
66.–71. Albert Bakoč G Christiana Dopplera, Praha 6 6
66.–71. Ondřej Brož G, Česká, České Budějovice 6 6
66.–71. Jonatán Gaus G, U Libeňského zámku, Praha 6 6
66.–71. Sebastian Laskowski G, U Libeňského zámku, Praha 6 6
66.–71. Daniel Ondryáš Jazykové G P. Tigrida, Ostrava 6 6
66.–71. Vít Stružka Gymnázium Oty Pavla, Praha 6 6
72. Dominik Marton G Poštová, Košice 0 2 3 5
73.–75. Filip Anger G Grösslingová, Bratislava 4 4
73.–75. Róbert Front G Stropkov 0 3 1 0 4
73.–75. Matěj Hušek G, Turnov 4 4
76. Daniel Križan Gymnázium Ladislava Novomeského 0 3 3
77.–78. Linda Kašická G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 2
77.–78. Mária Klingová G sv. Jána Pavla II., Poprad 2 2
79.–81. Radim Gabriel G Volgogradská 6a, Ostrava 0 0
79.–81. Tobiáš Hrbáček G, U Libeňského zámku, Praha 0 0
79.–81. Jan Slosiarik G, U Libeňského zámku, Praha 0 0

Category of study year 1

Name School 1 2 3 4 5 P E S
Student Hardworking MFF UK 6 6 6 8 8 9 13 10 66
1. Michal Stroff G, Budějovická, Praha 6 6 8 8 7 9 8 10 62
2. Jiří Preč G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 4 8 8 4 9 6 10 55
3. Damian Šatánek G Teplice 6 6 6 8 7 0 7 11 51
4. Adam Pustka G F. X. Šaldy, Liberec 6 6 8 6 11 10 47
5. Vojtěch Jan Schreib G Jírovcova, České Budějovice 4 4 6 8 3 8 10 43
6. Matej Karpáč ZŠ Jána Švermu, Humenné 6 6 4 4 4 3 8 7 42
7. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 6 4 6 0 8 0 7 10 41
8. Vojtěch Kubrycht G, Budějovická, Praha 6 2 6 8 6 2 8 38
9. Ludmila Šírová Mensa G, Praha 6 6 4 4 3 6 11 3 37
10. Patrik Pöschl G F. X. Šaldy, Liberec 6 4 6 8 2 3 29
11. Anežka Skupinová G, Hodonín 6 6 8 7 27
12. Nina Vážna ŠpMNDaG, Bratislava 6 4 8 7 25
13. Teo Višňovský ŠpMNDaG, Bratislava 6 4 8 6 24
14.–16. Jakub Hlavenka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 4 5 21
14.–16. Filip Krafčík G T. Vansovej, Stará Ľubovňa 6 2 0 4 3 6 21
14.–16. Mikuláš Vlčan SPŠ, Třebíč 6 6 4 5 21
17.–18. Lukáš Franta G Christiana Dopplera, Praha 6 8 6 20
17.–18. Erik Ježek Smíchovská SPŠ Praha 5 6 6 8 20
19. Vojtěch Novosád G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 6 5 8 19
20.–22. Barbora Blínová Podkrušnohorské G, Most 6 0 3 1 5 3 18
20.–22. Ondřej Skála G Volgogradská 6a, Ostrava 6 3 3 6 18
20.–22. Vit Vycudilik Gymnázium Oty Pavla, Praha 6 2 3 1 5 1 18
23. Linda Mičicová Bilingválne G, Sučany 6 3 7 16
24.–25. Monika Nováková Reálné G a ZŠ, Prostějov 6 2 0 3 0 2 1 14
24.–25. Tomáš Řehák G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 8 14
26. Gala Dědková G, Roudnice nad Labem 2 2 1 1 0 2 1 2 11
27. Barbora Salajová G, Litoměřická, Praha 6 3 9
28.–29. Ján Lakota G Grösslingová, Bratislava 8 8
28.–29. Vojtěch Zielina G, Třinec 0 2 4 2 8
30.–31. Dominik Kaňka Lepařovo G, Jičín 0 4 3 7
30.–31. Jakub Učík G Z. Wintra, Rakovník 6 1 7
32.–36. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 6 6
32.–36. Vojtěch Janáček G F. X. Šaldy, Liberec 6 6
32.–36. Pavlina Kuthanová G a SOŠ Podbořany 2 4 0 6
32.–36. Helena Muchová G Jana Keplera, Praha 6 6
32.–36. Michal Ševčík G, Karviná 6 6
37. Nela Šlešková G, Na Zatlance, Praha 0 4 4
38. Patricie Labuťová G B. Němcové, HK 3 3
39.–40. Bára Kopačková G a SOŠ Podbořany 0 2 0 2
39.–40. Tadeáš Těhan G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2
This website uses cookies for visitor traffic analysis. By using the website, you agree with storing the cookies on your computer.More information

Organizers and partners

Organizer

Organizer MSMT_logotyp_text_cz

General Partner

Partner

Media partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz